Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Tenisový kemp 2020

12. 6. 2020

I v letošním roce pořádáme na našich kurtech tenisový kemp, který se uskuteční od 1.7.-5.7.2020 vždy od 9:00 do 16:00.

Kemp bude zaměřen na vylepšení techniky, kondice a všech potřebných návazností, které jsou k tenisu potřeba. 

Děti od 4-18 let budou rozděleny do skupin podle výkonnosti. Stravování (svačiny, ovoce, obědy, nápoje) po celý den zajištěno.

Cena 3000 Kč. Po individuální domluvě možnost zkrácené účasti na kempu.

V případě zájmu nás kontaktujte nejpozději do 16.6.2020.

 

 

Máme profil na Facebooku!

30. 3. 2020

Dnes jsme na facebookových stránkách vytvořili profil naší tenisové školy- TENISOVÁ ŠKOLA ZÝKA, kam budeme od této chvíle vkládat (mimo jiné) videa pro domácí cvičení.

Budeme rádi, když budete tyto stránky a vkládaná videa sledovat a bude to tak inspirace pro vás a vaše děti  k trénování doma.

Dnes jsme zveřejnili první video na práci nohou. Pokud by měl někdo o videa zájem a nemá Facebook, tak mi případně napište sms a videa vám pošleme buď přes WhatsApp nebo Viber.                                                                                             Jan Zýka

https://www.facebook.com/Tenisov%C3%A1-%C5%A1kola-Z%C3%BDka-102522418075362/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARD-mxxWLKdhfD1kh3hjuT218avvmvrVmf7K-EV5W_U2S8cwuB3HIbHmXflPyDziO150oGF8Enc9mIGG

 

Zrušení tréninků

23. 3. 2020

Vzhledem k stále trvající nepříznivé situaci v ČR v rámci koronaviru vám musíme tímto sdělit (i když je to zřejmé), že až do odvolání rušíme pravidelné tréninky. Až se situace změní, dáme vám vědět. V nejbližších dnech vás budeme kontaktovat, abychom připravili rozvrh na letní sezónu.

Bylo by fajn, pokud byste s dětmi (v rámci svých možností) pracovali alespoň doma. Mohou hrát voleje o zeď (umožňuje-li to prostor a sousedi), skákat přes švihadlo, trénovat nadhoz na podání. Můžou se jít proběhnout, udělat atletickou abecedu apod. Zkrátka vše, co vás nebo děti v rámci pohybových aktivit napadne.

Průběžně vás zde budeme informovat a inspirovat co je možné s raketou doma dělat, proto doporučujeme tyto stránky sledovat...

 

Aktuální informace k tréninkům

12. 3. 2020

Tímto bychom vás chtěli informovat, že pravidelné tréninky probíhají v běžném režimu. Výjimku tvoří hráči, kteří se v posledním měsíci vrátili z Itálie!!! V případě zrušení tréninků těchto hráčů budou vaše tréninky následně nahrazeny. Žádáme všechny o respektování tohoto opatření. TŠZ

 

Vánoční prázdniny...

6. 12. 2019

Vzhledem k vánočním prázdninám se v období od 23.12.2019 do 5.1.2020 nebudou konat pravidelné tréninky.

 

Děkujeme za podporu...

6. 12. 2019

Blíží se konec roku a tak bychom touto cestou chtěli za tenisovou školu Zýka poděkovat všem našim členům za reprezentování klubu TK Hořovice v kategorii družstev i jednotlivců.

Máme radost, když vás tenis baví a my můžeme být součástí ve vašem rozvoji a radovat se s vámi z vašich vítězství a zároveň vám být oporou při vašich prohrách, protože nejde  jen vyhrávat. Dále  děkujeme rodičům i prarodičů, že podporují děti v jejich koníčku svým volným časem, dopravou a financemi. Nemalé poděkování  pak firmě kovovýroba Sekyrka s.r.o. za dodání krásných medailí a firmě Exclusive Cars - Žebrák za zakoupení pohárů na turnaje a věcných cen, obojí měly děti možnost vyhrát buď na našich soustředěních nebo na oficiálních turnajích, které jsme pořádali pod hlavičkou Českého tenisového svazu.

Zvláštní poděkování patří městu Hořovice, které nám přispělo finanční podporou na uspořádání několika soustředění v rámci progresivnějšího rozvoje našich dětí.

Závěrem bychom všem našim členům a příznivcům chtěli popřát klidné vánoční svátky, hodně zdraví a štěstí do nového roku 2020, mnoho radostných chvil  spojených s tenisem.

 Tenisová škola Zýka 

 

Mistrovství ČR- minitenis

1. 10. 2019

Jak jsme zde psali, tak náš svěřenec, Andreas Zýka, byl vybrán v rámci Středočeského kraje, aby reprezentoval tento kraj na mistrovství České republiky v kategorii minitenis. Po vyrovnaném boji skončil Středočeský kraj na vnikajícím 6. místě a my můžeme být hrdi na to, že máme v našem klubu tak úspěšného tenistu!

Foto z akce ve fotoalbu.

 

Úspěchy našich minitenitů

25. 9. 2019

V sobotu, 31.8., se na našich kurtech uskutečnilo finále Středočeského kraje v kategorii minitenis. Družstvo TK Hořovice A vybojovalo báječné 3. místo a družstvo TK Hořovice B se umístilo na krásném 5.místě! Zároveň byl náš úspěšný člen klubu, Andreas Zýka, vybrán mezi nejlepší hráče Středočeského kraje a bude se účastnit mistrovství Českého republiky právě v kategorii minitenis.

Fotky z finále Středočeského kraje ve fotoalbu.

 

Úspěšní minitenisté

2. 7. 2019

Nervózní rodiče přešlapují za oplocením tenisových dvorců. Občas se ozve potlesk, povzbuzující zvolání, ale i pláč prohrávajících malých nadějí. Nekompromisní rozhodčí nepřipouští diskuze a počítají body přesně podle pravidel. Sběrači míčků z řad přihlížejících se také musí činit. Mistrovská utkání v kategorii minitenisu pro děti do sedmi let mají prakticky srovnatelnou atmosféru a stejné zázemí jako ta profesionální. A stejně tak i děti své zápasy prožívají. V žádných jiných kategoriích emoce netryskají tolik, jako u těch nejmenších.

A v Hořovicích bylo poslední víkendy hodně veselo. Vždyť minitenisté TK Hořovice pod vedením Jiřího a Jana Zýky stejně jako loni opanovali svou skupinu středočeské soutěže a postoupili mezi osm nejlepších celků kraje. A nejen to. Dalším postupujícím do krajského čtvrtfinále je i druhý tým hořovických minitenistů.

Zatímco mnoho jiných oddílů nemohlo přihlásit žádný celek tenisových nadějí, v Hořovicích se na umělé trávě sešlo dětí na dva týmy. A jejich první soutěžení ukázalo, že jim to půjde dobře. Sportovce nyní čeká kolotoč individuálních turnajů, soustředění a tenisových kempů, kde nasbírají potřebné zkušenosti do krajských finálových bojů, které se uskuteční poslední srpnový víkend.

Text: V. Plecitý

 

Letní tenisový kemp

31. 5. 2019

Ve dnech 28.6.-2.7.2019 vždy od 9-16 hod. (kromě pátku, 28.6., kdy je v čase od 10-17. hod.) pořádáme tradičně na našich tenisových kurtech tenisový kemp, který pomáhá k intenzivnímu rozvoji tenisových dovedností a všemu, co k tenisu patří (reakce, kondice, atd.)

Poslední den kempu probíhají tenisové turnaje, vždy rozdělené podle věku a výkonnosti. 

Cena kempu je 3000,- a jsou v ni zahrnuty obědy, ovoce, nápoje, ceny a poháry pro nejlepší. 

V případě zájmu pište na tel. číslo 777 603 065 do 14.6.2019. Do tohoto termínu také vybíráme zálohu 1000,-.